Publikováno 27.03.2011 18:12:07, MUŽI A
Zahájení jarní části I.B třídy a první jarní body !!!

ilustraceAni momentálně 2. tým soutěže, MFK Dobříš, na naše borce nestačil a odjel domů s prázdnou...

14. kolo soutěže svedlo dohromady první dva celky tabulky, naši si po výborném výkonu připsali první 3 jarní body a rázně vykročili k titulu, když zvýšili svůj náskok již na 14 bodů. Utkání přineslo oboustranně pohledný fotbal, s řadou rychlých kombinací a zajímavých fotbalových momentů. Domácí tým se rychle dostal do vedení po individuální akci Zelenky a od té doby měl zápas pod kontrolou. Soupeř vážně zahrozil pouze z trestného kopu, který fantasticky zlikvidoval brankář Bezkočka. Ještě do přestávky přidal aktivní Luděk Zelenka druhou branku, ale náš tlak poněkud přibrzdila chyba Frýborta, po které soupeř snížil a do šatny šly týmy za stavu 2:1. Po přestávce se hra odehrávala v prostoru mezi vápny a oba soupeři čekali na chybu v obranném bloku, kterou nakonec dříve vyrobil soupeř a nabídl nám několik příležitostí na zvýšení skóre, hned dvě tutovky ale neuvěřitelně odmítl proměnit zkušený Karel Kristen, aby nakonec přeci jen vstřelil nečekaně branku z přímého kopu, po zmatku v obraně soupeře. Dobrou příležitost měl v závěru střídající Ríša Feglar, ale také ji nedokázal proměnit a tak nakonec stanovil konečné skóre svým zásahem Helmi, pár minut před koncem utkání. Zápas přilákal hodně diváků a myslím, že po fotbalové stránce určitě nikoho nezklamal.