Všenorský S.K.
VŠENORSKÝ S.K.
Oficiální stránky Všenorského fotbalového klubu
IVAR CS
TÝMY:

Novinky

Publikováno 08.05.2011 21:11:21, MUŽI A
Vydřené domácí vítězství s Podlesím

ilustraceUtkání 20. kola přineslo ostře sledovaný souboj týmů z čela tabulky I.B třídy, ve kterém se nakonec po zásluze radovali domácí...

Ve světle událostí minulého kola, po kterém zůstala postavena mimo hru hned trojice hráčů základní sestavy domácích (Čuba, Helmi a Hrdlička), navíc při zranění Drážného V. a Phillippa, odehrál domácí tým stěžejní souboj s aktuálně 3. celkem soutěže, ambiciózním Sokolem Podlesí. Trenér Vlček musel doplnit kádr o hráče B mužstva a příležitost od začátku utkání také dostali všichni mladí hráči, Feglar, Krčil a Školud, a nevedli si vůbec špatně, do zápasu jsme vstoupili sebevědomě a vynutili jsme si územní převahu. Naši aktivitu nečekaně ukončila až fatální chyba brankáře Bezkočky, který věnoval soupeři vedoucí branku a opět (po kolikáte již!!!) jsme museli jen dotahovat... Naštěstí se podařilo ještě do přestávky srovnat alespoň na 1:1, brankou Kristena. Do druhého poločasu vstoupili domácí opět výrazně aktivněji než soupeř a vynutili si velký tlak, který nakonec korunoval nádhernou fotbalovou parádou (jinak spíše sváteční střelec :-) ) Jirka Novotný a dostal nás tak do vedení. Soupeř v této části utkání víceméně šlapal vodu a směrem dopředu prakticky nebyl nebezpečný, čehož domácí využili ke zvýšení náskoku, další brankou Kristena. Zdálo se být o výsledku rozhodnuto, ale z ojedinělého protiútoku se dostal rychlý soupeř až za záda naší obrany, vykoledoval si penaltový zákrok a z následného pokutového kopu pak opět snížil na rozdíl jedné branky. S přibývajícími minutami jsme se v závěru utkání dostávali nebezpečně pod tlak, když obrovskou šanci soupeři doslova sebral (tentokráte pozorný!!!) Bezkočka a napravil tím zaváhání z úvodu utkání. V posledních minutách domácí nakonec ještě, po rychlém kontru, skórovali kapitánem Drážným a stanovili tak konečné skóre utkání, které mělo sice poněkud slabší návštěvnost, ale jinak výbornou úroveň a muselo se divákům líbit.

Sestava:
Bezkočka, Frýbort, Novotný, Školud, Wojnar, Kristen, Feglar, Krčil (80. Čermák), Drážný S., Zelenka, Hasen Ben (70. Pavlík)

Branky: Kristen (40', 70'), Novotný (55'), Drážný S. (85')
Výsledky
17.11.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Kazín 3:3
Branky: Drážný S., Drážný V., Císař

10.11.18 MUŽI A
Všenorský SK - TJ Sokol Vonoklasy 5:1
Branky: Feglar S., Císař, Tenkrát, Rozum, Drážný V.

04.11.18 MUŽI A
Všenorský SK - FK Zbuzany 1:4
Branky: Císař

27.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - Sokol Červený Újezd 2:0
Branky: Císař, Školud

20.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - TJ Sokol Velké Přílepy 4:3
Branky: Tenkrát, 2x Drážný S., Drážný V.

13.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Třebotov 1:0
Branky: Feglar R.

06.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - KS Černošice 5:2
Branky: Tenkrát, Drážný S., Krčil M., Feglar R., Školud

29.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - Sokol Jeneč 2:0
Branky: Tenkrát, Císař

22.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - Kosoř "B" 8:0
Branky: 3x Císař J., 2x Feglar R., Krčil M., Tenkrát, Drážný S.

15.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Nučice 2:2
Branky: Krčil M., Císař

08.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Roztoky 2:4
Branky: Císař, Drážný S.

02.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - AFK Horoměřice 2:5
Branky: Císař, Tenkrát