Publikováno 12.06.2011 20:27:39, MUŽI A
Ani 5. celek soutěže na mistra nestačil a prohrál 6:2 !!!

ilustraceV utkání 25. kola I.B třídy se potkaly týmy, kterým již nejde o nic, přesto se bylo na co dívat a padlo dohromady 8 gólů...

Na horkou všenorskou půdu tentokrát zavítal ambiciózní celek z Březnice, aktuálně 5. v tabulce I.B třídy. Domácí jsou již jistým mistrem, hosté s bezpečným odstupem nad pásmem sestupu, všichni tak očekávali pohledný a otevřený fotbal na obě strany. To se nakonec potvrdilo hned v úvodu utkání, kdy se po zaváhání Frýborta v obraně dostal soupeř do šance, kterou s přehledem využil a prohrávali jsme 0:1. Bohužel, to bylo ze strany hostí vše, v dalších minutách se soustředili spíše na pozornou obranu a směrem dopředu vysílali jen rychlé a nebezpečné kontry. Domácí si s úpornou obranou dlouho nevěděli rady, až se nakonec po půl hodině hry, po rychlé kombinaci s Jirkou Novotným, prosadil povedenou střelou Ríša Feglar a srovnal stav. Hosté nadále pozorně bránili, i tak ale ještě do přestávky stihl otočit skóre kapitán Standa Drážný a poločas tak skončil 2:1. Po přestávce již bylo na hřišti pouze domácí mužstvo, hosté se zatáhli do hlubokého obranného bloku a směrem dopředu prakticky přestali hrát. Celý druhý poločas se tak odehrával na polovině hostí, domácí s chutí kombinovali a vymýšleli pohledné fotbalové akce a kulišárny (viz Luděk Zelenka :-) !!!), k pobavení diváků. Z obrovského tlaku nakonec padaly i krásné branky a zápas tak skončil v exhibičním tempu, když se soupeř po ojedinělém průniku na polovinu domácích nakonec také ještě jednou trefil a stanovil tak konečné skóre utkání. Poslední domácí zápas v I.B třídě se musel divákům líbit, za domácí premiérově nastoupil také profesionální hokejista Jaroslav Bednář a kromě kapitánské pásky, kterou dostal od vystřídaného Standy Drážného, ozdobil své první vystoupení krásnou brankou.