Publikováno 14.08.2011 20:45:58, MUŽI A
Vstup do soutěže se A týmu vydařil !!!

ilustraceHned v úvodu 1.A třídy dokázalo naše A mužstvo zvítězit na horké půdě v Hradištku a po výborném výkonu přivezlo první 3 body v novém ročníku...

Úvod utkání se ovšem odehrál zcela v duchu "tradice" z loňského ročníku, takže po chybě v obraně jsme hned od 5. minuty prohrávali 0:1. Pak se ale domácí zcela nepochopitelně zatáhli na vlastní polovinu a ponechali nám snad až příliš prostoru ke hře. Od té chvíle jakoby bylo na hřišti jen hostující mužstvo, z narůstajícího tlaku jsme si vytvořili dobré brankové příležitosti, ale jak Kristen, který trefil v jasné pozici pouze tyč, tak Zelenka, který hned minutu nato neproměnil dokonce penaltu, možnost na srovnání skóre nevyužili. Domácí ale nadále setrvávali v hlubokém obranném bloku, takže potřebné vyrovnání nakonec do poločasu přišlo, když se ve 37. minutě krásně trefil hlavou Zelenka. Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil, domácí se evidentně snažili udržet stav utkání a vytěžit alespoň bod, naši hráči se pak trpělivě pokoušeli prosadit po křidlech, ale v přehuštěném prostoru pokutového území nebyla prakticky možnost protlačit houštinou hráčů míč do branky... Utkání pomalu, ale jistě, spělo k dělbě bodů, když se po rychlé kombinaci prosadil, dokonale umístěnou střelou k tyči, Kristen a v 85. minutě tak stanovil konečný vysledek, poměrně jednostranného, utkání. Naše první vystoupení v 1.A třídě jsme tak zvládli na výbornou, a to i přes neúčast jak hlavního trenéra Frýborta, tak zraněných hráčů Mullera a Helmiho. Hráči podali výborný a zjm. takticky dokonale zvládnutý výkon, snad jenom v koncovce to trochu skřípalo (!!!). Zato od soupeře, ještě vloni účastníka Krajského přeboru, jsme zcela určitě všichni čekali víc, než jen úporné bránění hubeného náskoku...