Publikováno 03.09.2011 20:20:00, MUŽI A
Další domácí vítězství v A. třídě !!!

ilustraceV přímé konkurenci utkání národního týmu se Skotskem jsme dokázali přehrát mladý tým z Dobříše a připsat 3 zasloužené body do tabulky...

Povinné domácí vítězství se ale vůbec nerodilo lehce... Hned v 7. minutě nachytal soupeř nádhernou ranou ze 30ti metrů brankáře Bezkočku a otevřel skóre zápasu. Teprve pak začali postupně přebírat iniciativu domácí a vytvořili si tlak na branku soupeře a také několik velmi dobrých příležitostí, opět jsme ale selhávali v koncovce. Nakonec přinesl potřebné uklidnění až jeden z nejmladších hráčů na hřišti, Ondra Školud, když se mazácky uvolnil a nádherně trefil horní roh soupeřovy branky. A jelikož jsme již žádnou z dalších dobrých příležitostí využít nedokázali, šlo se do kabin za smírného stavu 1:1. Dle očekávání se do druhého poločasu soupeř zatáhl na vlastní polovinu a pouze vyčkával na chybu v naší rozehrávce, což se nám několikrát málem nevyplatilo a hasili jsme požár na poslední chvíli... Nakonec to ale byli domácí, kdo z velkého tlaku vytěžil, když v 65. minutě vstřelil druhou branku Helmi. I nadále se ale utkání dohrávalo v hodně nervózní atmosféře, soupeř se usilovně tlačil před naší branku a dostával nás pod tlak. Konečné skóre stanovil až kapitán Standa Drážný, který dal v 93. minutě poslední branku utkání a uzavřel gólový účet na 3:1. I bez zraněného Michala Hrdličky, který má přetržené vazy v koleni, a vykartovaného Vaška Drážného jsme utkání zvládli velmi dobře, do hry naopak poprvé od začátku soutěže zasáhl Martin Muller a také Renda Philipp, oba po dlouhodobém zranění.