Publikováno 15.10.2011 19:07:13, MUŽI A
10. kolo 1. A třídy a první domácí porážka !!!

ilustraceNáš dnešní soupeř, Sokol Vraný, byl po celé utkání lepším týmem a po zásluze si odvezl všechny body...

Domácí nastoupili k utkání s odhodláním odčinit porážku z minulého kola v Tuchlovicích, do hry se již vrátili uzdravení hráči Martin Muller a Ondra Školud, ale nutno konstatovat, že jsme od samého začátku tahali za kratší konec. Vše podstatné se odehrálo hned v prvních 10ti minutách, kdy jsme v rychlém sledu třikrát za sebou neuvěřitelně lacino inkasovali a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto!!! V dalších minutách jsme si sice dokázali vynutit mírnou herní převahu, veškerá naše snaha ale končila u pozorné a kompaktní obrany hostí, která nás do žádného nebezpečného zakončení nepustila. Až ve 38. minutě se protáhl do pokutového území Helmi, byl faulován a následně také sám proměnil pokutový kop. Ve zbývajícím čase se již nic zásadního neudálo, takže do kabin jsme šli za nelichotivého stavu 1:3. Jestliže o přestávce zaznělo v naší kabině burcování a volání po zvratu utkání, vše vzalo za své hned v první minutě druhého poločasu, když náš brankář nezvládl zahrání malé domů, nechal si vzít míč a daroval soupeři zadarmo 4. branku... Další průběh zápasu byl již ze strany domácích pouze ve znamení nějak se dočkat konce, snahu našim hráčům jistě upřít nelze, ale zatímco se nám dnes prostě nedařilo vůbec nic, mj. jsme ani neproměnili druhou penaltu (!!!), soupeř hrál v naprosté pohodě a po rozebrání naší otevřené obrany zvládl ještě i upravit skóre na konečných 1:5. Hrozivý výsledek budiž pro nás varováním do dalších utkání, do kterých budeme muset jít zcela jistě s mnohem větší koncentrací a nenechat si utéct soupeře hned v úvodu utkání.