Publikováno 30.10.2011 20:13:29, MUŽI A
12. kolo konečně přineslo plný zisk bodů !!!

ilustracePod podzimním sluníčkem a nově také pod vedením kapitána Michala Hrdličky :-) získalo naše A mužstvo opět všechny body, více k utkání, plnému zvratů, naleznete uvnitř ...

Komentář trenéra:
K dalšímu utkání naše mužstvo přijelo do Petrovic u Sedlčan a od první minuty převzalo iniciativu. Přesto v naší hře bylo vidět množství nepřesných přihrávek, což se projevovalo především v kvalitě útočných kombinací. V prvním poločase nás svými zákroky podržel brankař Pepa Bezkočka, který zlikvidoval několik příležitostí soupeře. Ve 35. minutě se ovšem ke slovu dostal Martin Miller a tvrdou střelou pod břevno otevřel skóre. Ve druhém poločase zvýšil náskok na 2:0 Ríša Feglar. Pak jsme si díky své nepozornosti a minimálnímu důrazu v pokutovém území nechali vstřelit dva góly a zápas tak začínal od nuly. Naši hráči v tomto fyzicky náročném utkání předvedli morální sílu a nakonec brankami Karla Kristena v 75. minutě a Tomáše Platila v 90. minutě rozhodli o vítězství a tří bodovém zisku.