Publikováno 05.11.2011 17:26:51, MUŽI A
13. kolo A. třídy přineslo senzační vítězství !!!

ilustraceV ostře sledovaném duelu sehráli domácí vyrovnané utkání s dosud neporaženým týmem Sokol Nová Ves p/P a po vynikajícím výkonu po zásluze brali všechny body za vítězství 2:0, více naleznete uvnitř...

Hosté, kteří až dosud nepoznali v A třídě porážku, přijeli i tentokrát hrát na vítězství a od 1. minuty se na hřišti odehrával taktický souboj dvou zcela vyrovnaných týmů. Domácí, oslabeni o potrestaného kapitána Drážného, nastoupili do utkání s velkou koncentrací a pozorně zachytávali nebezpečně rychlé útoky hostí. V průběhu prvního poločasu byla na hřišti vidět oboustranně opatrná hra, kdy žádný ze soupeřů nechtěl udělat první chybu a inkasovat. Několikrát nás podržel vynikající brankář Bezkočka, ale i celá obranná řada si vzorně plnila své povinnosti a nepouštěla hosty do vyložených příležitostí. Stejně obezřetně si počínal i náš dnešní soupeř a do kabiny jsme tak šli za bezbrankového stavu. Po přestávce se zprvu zdálo, že ponecháváme hostům až zbytečně moc prostoru uprostřed hřiště a soupeř začíná přebírat iniciativu, pak ale přišly okamžiky domácích hráčů, kdy jsme v 70. minutě nejprve zahrozili z bezprostřední blízkosti po individuální akci Helmiho, ostrou ránu ale stačil vynikající brankář hostí ještě vyrazit. Na střelu Helmiho z 80. minuty, po nádherné kombinaci, již nestačil reagovat a domácí tak strhli vedení na svou stranu. Hosté reagovali otevřením obrany a snahou o korigování výsledku, což ale opět využili domácí a po zmatku před brankou pohodlně zvýšil na konečných 2:0 Kristen. Utkání muselo svou sportovní úrovní a kvalitou obou soupeřů uspokojit i náročného diváka a bylo důstojnou prezentací krajské soutěže po všech stránkách, svoji nemalou úlohu jistě sehrálo i velmi dobré a citlivé rozhodování ze strany rozhodčích. Domácí nakonec po zásluze zvítězili a dali tak snad fanouškům zapomenout na nepříliš povedená vystoupení z poslední doby, blahopřejeme celému týmu a děkujeme.