Všenorský S.K.
VŠENORSKÝ S.K.
Oficiální stránky Všenorského fotbalového klubu
IVAR CS
TÝMY:

Novinky

Publikováno 19.11.2011 18:52:48, MUŽI A
A mužstvo se rozloučilo s podzimem vítězstvím !!!

ilustraceV posledním podzimním kole jsme doma přivítali těžkého soupeře, tým z čelních míst tabulky 1.A třídy, Spartak Příbram, více k průběhu utkání uvnitř...

Po výborných výkonech z posledních dvou mistrovských utkání, tedy domácím zápase s Novou Vsí p/P a zjm. prvním poločase utkání na Černolicích, jsme chtěli předvést vzrůstající formu a potvrdit před domácími fanoušky celkově výborný dojem z podzimní části soutěže. K utkání opět nenastoupili zdravotně indisponovaní hráči Luděk Zelenka a Standa Drážný, stejně jako Mohamed Ben Hassen, kterému ještě nevypršel trest, na okraj obrany se po pauze opět postavil Drážný Václav. Ale byli to hosté, kdo do utkání vstoupil lépe a od první minuty svým velmi agresivním presinkem dostával naší obranu pod nepříjemný tlak, ze kterého nás vysvobodil až v 10. minutě Miky Wojnar, který z rychlého brejku pohotově zakončil a otevřel brankový účet zápasu v náš prospěch. Hosté jakoby na chvilku vypadli z konceptu, čehož využil Jirka Novotný a hned 2. minuty nato, přízemní střelou z cca 20ti metrů, propálil houštinu hráčů v pok. území a zvýšil náš náskok na 2 branky. Od té chvíle se hra víceméně odehrávala mezi pokutovými územími, hosté ale nadále nebezpečně dotírali před naší brankou a nutili naší obranu k chybám, z čehož nakonec dosáhli i kontaktní branky na 1:2. Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil, domácí se nepochopitelně zatáhli na vlastní polovinu a ponechali hosty hrát, výsledkem byla vyrovnávací branka na 2:2. Teprve pak jsme se opět vrátili k naší hře a rychlou a přesnou kombinací dostali soupeře pod tlak, který korunoval v 84. minutě brankou Martin Muller a definitivně tak uzavřel skóre zajímavého a dramatického utkání. Všem našim hráčům, a také celému real. týmu, patří poděkování za předvedené výkony a výborně zvládnutý podzim v nové soutěži, výsledné 2. místo v tabulce je, na nováčka soutěže, jistě příjemným překvapením a fanoušci se tak již mohou těšit na jarní boje.

Sestava:
Bezkočka Josef, Muller Martin, Kučera Ondřej, Novotný Jiří, Drážný Václav, Wojnar Mikuláš, Kristen Karel, Hrdlička Michal, Školud Ondřej (70. Phillip René), Feglar Richard (82. Frýbort Pavel), Helmi Dali (46. Krčil Michal)

Branky:
Wojnar Mikuláš (10.), Novotný Jiří (12.), Muller Martin (84.)

Real. tým.:
Frýbort Pavel - trenér, Zelenka Luděk - asistent, Drážný Stanislav - vedoucí

Výsledky
17.11.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Kazín 3:3
Branky: Drážný S., Drážný V., Císař

10.11.18 MUŽI A
Všenorský SK - TJ Sokol Vonoklasy 5:1
Branky: Feglar S., Císař, Tenkrát, Rozum, Drážný V.

04.11.18 MUŽI A
Všenorský SK - FK Zbuzany 1:4
Branky: Císař

27.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - Sokol Červený Újezd 2:0
Branky: Císař, Školud

20.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - TJ Sokol Velké Přílepy 4:3
Branky: Tenkrát, 2x Drážný S., Drážný V.

13.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Třebotov 1:0
Branky: Feglar R.

06.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - KS Černošice 5:2
Branky: Tenkrát, Drážný S., Krčil M., Feglar R., Školud

29.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - Sokol Jeneč 2:0
Branky: Tenkrát, Císař

22.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - Kosoř "B" 8:0
Branky: 3x Císař J., 2x Feglar R., Krčil M., Tenkrát, Drážný S.

15.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Nučice 2:2
Branky: Krčil M., Císař

08.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Roztoky 2:4
Branky: Císař, Drážný S.

02.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - AFK Horoměřice 2:5
Branky: Císař, Tenkrát