Publikováno 19.11.2011 18:52:48, MUŽI A
A mužstvo se rozloučilo s podzimem vítězstvím !!!

ilustraceV posledním podzimním kole jsme doma přivítali těžkého soupeře, tým z čelních míst tabulky 1.A třídy, Spartak Příbram, více k průběhu utkání uvnitř...

Po výborných výkonech z posledních dvou mistrovských utkání, tedy domácím zápase s Novou Vsí p/P a zjm. prvním poločase utkání na Černolicích, jsme chtěli předvést vzrůstající formu a potvrdit před domácími fanoušky celkově výborný dojem z podzimní části soutěže. K utkání opět nenastoupili zdravotně indisponovaní hráči Luděk Zelenka a Standa Drážný, stejně jako Mohamed Ben Hassen, kterému ještě nevypršel trest, na okraj obrany se po pauze opět postavil Drážný Václav. Ale byli to hosté, kdo do utkání vstoupil lépe a od první minuty svým velmi agresivním presinkem dostával naší obranu pod nepříjemný tlak, ze kterého nás vysvobodil až v 10. minutě Miky Wojnar, který z rychlého brejku pohotově zakončil a otevřel brankový účet zápasu v náš prospěch. Hosté jakoby na chvilku vypadli z konceptu, čehož využil Jirka Novotný a hned 2. minuty nato, přízemní střelou z cca 20ti metrů, propálil houštinu hráčů v pok. území a zvýšil náš náskok na 2 branky. Od té chvíle se hra víceméně odehrávala mezi pokutovými územími, hosté ale nadále nebezpečně dotírali před naší brankou a nutili naší obranu k chybám, z čehož nakonec dosáhli i kontaktní branky na 1:2. Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil, domácí se nepochopitelně zatáhli na vlastní polovinu a ponechali hosty hrát, výsledkem byla vyrovnávací branka na 2:2. Teprve pak jsme se opět vrátili k naší hře a rychlou a přesnou kombinací dostali soupeře pod tlak, který korunoval v 84. minutě brankou Martin Muller a definitivně tak uzavřel skóre zajímavého a dramatického utkání. Všem našim hráčům, a také celému real. týmu, patří poděkování za předvedené výkony a výborně zvládnutý podzim v nové soutěži, výsledné 2. místo v tabulce je, na nováčka soutěže, jistě příjemným překvapením a fanoušci se tak již mohou těšit na jarní boje.