Publikováno 07.03.2012 17:11:48, MUŽI A
Přípravné utkání s Jíllovištěm

ilustracePoslední přípravné utkání s Jílovištěm skončilo těsnou prohrou našeho improvizovaného A mužstva, více uvnitř...

Komntář trenéra:
Poslední přípravné utkání před soutěží sehrál naš tým s Jílovištěm na UMT v
Radotíně. Trenéři se museli obejít bez (Platila, Helmiho, Zelenky, Krčila,
Drážného Standy, Ben Hassena a Wojnara). Po celou dobu utkání se obě mužstva snažila praktikovat kombinační fotbal, což se projevilo jak ve slušném tempu tak ve zvýšeném množství pohledných akcí, které se museli divákům líbit. Naše mužstvo soustavně a záměrně vyvíjelo zvýšený tlak na hráče a znemožňovalo tak rozehrávku, což činilo obraně soupeře značné problémy. Po rohovém kopu ve 31. minutě jsme se ujali vedení, kdy skóre otevřel Frýbort. Pak jsme si vytvořili několik slibných šancí, ale bez úspěchu. Druhý poločas byl ve znamení několika sporných rozhodnutí rozhodčího, který v 60 minutě nařídil přísnou penaltu - 1:1. Rohodnutí přišlo v 80. minutě kdy z přímého kopu hráči Jíloviště vstřelili vítězný gól -2:1. Trenéři musí pochválit výkon všech hráčů, kteří k nědělnímu utkání nastoupili s nadějí, že úvod jarní sezony bude v naší režii.