Publikováno 21.04.2012 20:19:47, MUŽI A
Dnešní 22. kolo I.A. třídy přineslo vítězství 5:0 !!!

ilustraceNaše A mužstvo konečně zapomnělo na matné výkony posledních kol a přehrálo soupeře z Velké Dobré rozdílem třídy, videozáznam z utkání uvnitř...

V aprílovém počasí se dnes opět po čase představilo A mužstvo v herní pohodě a hlavně střelecky při chuti. Začátek utkání přinesl očekávaný nástup domácích, ve slibné pozici se ocitl Ríša Feglar, ale svou možnost prováhal, stejně jako o chvíli později Helmi. V 10. minutě se pak zcela nečekaně objevil přímo před brankářem Vorlem osamocený hráč hostí, jeho umístěnou střelu hlavou ale Vorel bravurně zlikvidoval a podržel nesmírně důležité čisté konto. Domácí poté trochu znejistěli a přenechali hostům iniciativu uprostřed hřiště, v této fázi utkání nás opět zrazovaly nepřesné přihrávky a naše hra ztratila na plynulosti. Hosté ale tuto slabší chvilku nijak nedokázali využít, naopak ve 32. minutě se dostal k centrovanému míči v pokutovém území Feglar a prudkou umístěnou ranou otevřel brankový účet utkání. Inkasovaná branka jakoby vzala vítr z plachet do té doby dotírajícím hostům, ztratili koncentraci a ve 38. minutě přidal, po chybě obou stoperů, snadnou druhou branku Helmi. Po přestávce pak již v pohodě hrající domácí snadno kontrolovali hru a nepouštěli hosty k ničenu závažnému. V 54. minutě se opřel nádherně do míče z 20. metrů Hrdlička posunul počítadlo skóre na 3:0. Od té chvíle již bylo na hřišti pouze jedno mužstvo, hosté zcela rezignovali a po trestném kopu tak zvýšil přesnou střelou Kristen, konečný účet utkání pak uzavřel v 75. minutě opět Helmi, po nádherné fotbalové kombinaci. Jarní déšť tak přinesl dlouho nevídanou gólovou nadílku a byl pro fanoušky určitě příjemnou satisfakcí za promarněná utkání v Dobříši, s Hvozdnicí a zjm. pak v Hostouni.