Publikováno 05.05.2012 21:07:32, MUŽI A
24. kolo přineslo domácí prohru !!!

ilustraceZa občasného májového deště jsme dnes přivítali na domácí půdě celek Tuchlovice a nečekaně jsme mu přenechali všechny body, více k utkání a videozáznam uvnitř ...

Domácí nastoupili k utkání bez zraněných opor Daliho, Kučery a Zelenky, přesto začali sebevědomě a hned v 7. minutě se také ujali vedení brankou Ríšy Feglara. Hosté byli pod tlakem a 3. minuty nato mohl, po chybném vyběhnutí brankáře Zelenky, snadno přidat druhou branku Michal Hrdlička, jeho lob ale bohužel skončil pouze na břevně... Jak se později ukázalo, byl to pravděpodobně klíčový moment utkání, jelikož namísto dvoubrankového pohodlného vedení vyrobili domácí ve 14. minutě chybu při standardní situaci a hosté dokázali brankou důrazného útočníka Jalaghonii srovnat stav na 1:1. Do konce poločasu se hra přelévala od jedné branky ke druhé, obě mužstva předváděla poměrně líbivý, rychlý a kombinační fotbal, ale jednu obrovskou šanci hostů zlikvidoval v 18. minutě Vorel a na druhé straně se nedokázali prosadit Michal Hrdlička, ani Martin Muller, který ve 22. minutě trefil hlavou pouze tyč. Poločas tedy skončil nerozhodným výsledkem a oba týmy po přestávce jakoby začaly tam, kde skončily. Domácí se nadále snažili o svou typickou kombinační hru, ale rychlý soupeř neustále hrozil svou aktivní obranou po celém hřišti a bleskurychlým přechodem do útoku. V 60. minutě přehlédl, jinak velmi pozorný, rozhodčí na polovině hřiště faul na Jiřího Novotného, nechal pokračovat ve hře a hosté postupovali ve čtyřech do domácí otevřené obrany. I přes veškerou snahu se nepodařilo obráncům akci přerušit, míč se nešťastným odrazem dostal opět k útočníku hostí Peroutkovi, který se štěstím nadvakrát překonal Vorla a upravil stav na 1:2, z pohledu domácích. I přes obrovský tlak v závěrečné části utkání se našim hráčům nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku, naopak hosté se několikrát dostali do rychlého přečíslení, jejich šance ale až zázračně likvidoval zkušený Michal Vorel a je pouze jeho zásluha, že se skóre již nezměnilo. Asi největší příležitost k vyrovnání měl na kopačkách v 85. minutě Ríša Feglar, který ale ze 100% gólové pozice trefil pouze brankáře Zelenku. Závěr utkání připomínal z naší strany už spíše křeč, zrazovaly nás přihrávky a jindy tak kreativním hráčům jakoby došly fotbalové nápady, na pozornou a výborně organizovanou obranu hostí jsme nedokázali nic vymyslet. Je nutno tedy poblahopřát našemu dnešnímu soupeři k výbornému výkonu a zaslouženému vítězství, diváci viděli poměrně zajímavé utkání, hrané ve velkém tempu, kterému chyběly z naší strany pouze branky. Štěstí našemu týmu tentokrát nepřinesl ani populární hokejista "Bedýnka", střídající ve druhém poločase.