Publikováno 19.05.2012 13:42:51, MUŽI A
26. kolo A třídy a další domácí ztráta !!!

ilustraceA mužstvo v dopoledním čase přivítalo doma 5. celek tabulky SK Lhota a po dobrém začátku nakonec odešlo poraženo, video a více informací k utkání naleznete uvnitř...

Domácí vstoupili do utkání lépe, dobře kobinovali a stejně jako v minulém kole dokázali svou aktivitu proměnit v rychlou vedoucí branku, když se v 6. min. do míče krásně opřel Michal Hrdlička, Helmi jeho přízemní střelu tak trochu hokejově tečoval a brankář Šimek neměl v podstatě šanci na změnu směru reagovat. Celkově jsme měli v průběhu prvního poločasu více ze hry a dostávali jsme se i do zakončení, Venca Drážný ale mířil ve 14. min. vysoko nad, střelecký pokus Karla Kristena ve 22. min. skončil pro změnu vedle branky, střelu Helmiho ze 32. min. brankář Šimek bez problémů vykryl a Ríša Feglar mířil ve 35. min. opět nad... Naše střelecká nemohoucnost se nám mále nevyplatila ve 42. minutě, kdy se po rychlé akci dostali do vyložené gólové pozice hosté, ale Pepa Bezkočka oba pokusy z bezprostřední blízkosti zázračně vykryl a udržel nám poločasové vedení. Po přestávce se obraz hry poněkud změnil, domácí vyklidili nečekaně střed hřiště a jakoby začali trochu šetřit síly. Toho okamžitě využili hosté a začali se nebezpečně tlačit před naší branku, v 51. min. po rohovém kopu trefil hostující útočník hlavou břevno, a jakoby tím vyslal směrem k naší brance důrazné varování. A hned o minutu později již hosté skutečně udeřili, když se opět po zmatcích v našem pokutovém území a nedůslednosti v obraně dostal k míči Podraný a srovnal stav na 1:1. Ani to však nepřineslo potřebné oživení do naší hry, chyběl větší pohyb a nečekaně nás zrazovaly i přihrávky, které až příliš často lacino sbíral soupeř. Hosté nadále byli aktivnější a poměrně snadno se dostávali až do nebezpečné blízkosti Bezkočkovy branky, v 79. min. opět dokázal odvrátit hned dvě dobré příležitosti hostí, na fotbalovou parádu kapitána Vitáska z 86. min., který technickou střelou poslal míč přesně do levého horního rohu branky, již nestačil. Závěrečný nápor domácích v posledních minutách utkání již přišel bohužel pozdě, připravená obrana hostí si dokázala s veškerou naší snahou poradit a udržela jednobrankové vedení až do konce. Za náš nevýrazný výkon ve druhém poločase jsme tak ztratili utkání a další 3 domácí body.