Publikováno 18.08.2012 20:49:25, MUŽI A
A mužstvo doma deklasovalo Nový Knín 9:0 !!!

ilustraceVe 2. kole k nám zavítal celek z Nového Knína a odvezl si 9ti brankový příděl, když řadu šancí ještě domácí nevyužili, více informací k utkání a videozáznam přinášíme uvnitř...

Do sestavy se již vrátil uzdravený Martin Muller, namísto nemocného Rezka se na hrot útoku posunul Miky Wojnar a společně s Luďkem Zelenkou vytvořil útočný tandem, který nastřílel hned 5 branek. Soupeř ale fotbal hrát nepřijel a od prvních minut bylo na hřišti pouze domácí mužstvo, které kontrolovalo hru a byla jen otázka času, kdy padne první branka. Ta přišla velmi brzy, když hned ve 4. minutě si naskočil na ideální centr Luděk Zelenka a zkušeně hlavou otevřel skóre zápasu. V zápětí se opřel v dobré pozici do míče Ondra Kučera, jeho střelecký pokus ovšem zmizel kdesi v přilehlých zahradách... Hned na to se ale protáhl před branku hostí Venca Drážný a pohodlně po zemi zvýšil na 2:0. Následující pokusy Martina Mullera z trestného kopu, ani chytrý lob Mikyho Wojnara se do branky nevešly, když ale přidal ve 20. minutě již 3 branku opět Luděk Zelenka, bylo prakticky po zápase. Do konce poločasu se již nic významného na hřišti neudálo a do kabin tak šly týmy za stavu 3:0 pro domácí. Druhá polovina začala stejně, jako skončila ta první, trvalým tlakem domácích na soupeřovu branku, hosté nedokázali čelit naší rychlé kombinační hře a pouze odkopávali míč, takže nebylo pochyb, že přijdou další branky. V 52. a 66. minutě se dvakrát trefil Miky Wojnar a utkání se změnilo v exhibici. Hned vzápětí završil svůj hattrick Luděk Zelenka a po něm také Venca Drážný, který přidal branky v 73. a 85. minutě a jakoby se v tomto utkání rozpomněl na své začátky, coby rychlonohé křídlo. V 81. minutě se také premiérově trefil v soutěžním utkání Tomáš Hrdlička a přispěl tak k celkovému skóre, připomínajícímu spíše utkání žákovské soutěže, než Krajské 1. A třídy. Celkově asi není třeba toto utkání nějak více hodnotit, skóre 9:0 je dostatečně vypovídající, diváci si jistě přišli na své a naši hráči si s chutí zatrénovali a zastříleli.