Publikováno 26.08.2012 21:11:05, MUŽI A
Další vítězství a cenné 3 body z Hostouně !!!

ilustraceV utkání 3. kola jsme narazili na velmi nepříjemného soupeře Sokol Hostouň a v utkání plném branek jsme nakonec po zásluce obrali domácí o všechny body, komentář z průběhu utkání přinášíme uvnitř...

Před velmi slušnou diváckou kulisou (420 platících diváků) se naše mužstvo utkalo s houževnatým soupeřem.V 15. minutě první gólovou trefu utkání předvedl kanonýr Luděk Zelenka. Domací těžili zejména z osobních soubojů a výrazné podpory rozhodčích. To se projevilo v 19. minutě, kdy nařídili pokutový kop a bylo vyrovnáno. Naše snaha o kombinační způsob hry dlouho neslavila úspěch, přesto se opět prosadil po centru ze strany Luděk Zelenka. Domácí odpověděli ve 35. minutě po sporné situaci, která zaváněla ofsajdem, přesto rozhodčí opět nechali pokračovat domací, ktěří pohodlně vyrovnali na 2:2. Ve 45. minutě se prosadil Standa Drážný, který pěknou střelou k tyči rozvlnil síť na 3:2. Do druhého poločasu šlo naše mužstvo s odhodláním vyhrát utkání a zlepšit herní projev, což se nakonec podařilo a projevilo v konečném skóre 6:3 pro naše mužstvo. Ve druhém poločase se tedy postupně střelecky prosadil 2x Tomáš Hrdlička a jednou Reza. Utkání ze strany Hostouně bylo vedené mnohdy za hranicemi fair-play a rozhodčí kolikrát jen nečinně přihlíželi. Tento styl vedení nakonec vedl ke zranění Luďka Zelenky a Ondry Štůraly, kteří museli nedbrovolně utkání opustit.