Publikováno 02.09.2012 21:21:02, MUŽI A
A mužstvo opět nadělovalo, na řadě byl Rakovník !!!

ilustraceV utkání 4. kola se náš A tým poprvé v krajské soutěži střetl s celkem Rakovníku a dokázal na jeho půdě zvítězit vysoko 5:0, podrobnosti k průběhu přinášíme uvnitř...

Hosté vstoupili do utkání sebevědomě a hned v 1. minutě se vřítil do šance Rezek, bohužel ale neproměnil. Zahazování více, či méně dobrých, příležitostí jako na běžícím pásu bylo příznačným obrázkem celého prvního poločasu, v 17. minutě se sice trefil Pepa Rezek na 1:0, nikdo další se již ale k němu nepřidal. Naopak několikrát zahrozili i domácí, ve 3. a v 10. minutě dvakrát výborně zasáhl brankář Pepa Bezkočka a zlikvidoval soupeři gólové příležitosti. Ve 23. min. měli domácí asi největší šanci utkání na srovnání stavu, když se dokázali dostat až před Bezkočku, přízemní střela ale naštěstí neskončila mezi tyčemi naší branky a poločas tak skončil těsným jednobrankovým vedením hostí. Hned po zahájení druhé půle se domácí zatáhli na svou polovinu a přenechali hostům iniciativu, tlak na branku se postupně zvyšoval, až nakonec, po několika střeleckých pokusech za sebou, opět trefil branku Rezek a zvýšil na 2:0. Domácí ve snaze o zkorigování výsledku otevřeli obranu a dali tak hostů příležitost k rychlým výpadům za obranu. Jeden z nich zakončil v 74. min. Ríša Feglar a upravil skóre na 3:0. Další branku přidal hned o pár minut později chytrým lobem Tomáš Hrdlička a když minutu nato zvýšil Luděk Zelenka již na 5:0, bylo po utkání. Domácí dohrávali značně nervózně a vysloužili si několik žlutých karet, na výsledku se ale již nezměnilo nic. Diváci, kterých bylo přes 300, tak viděli poměrně zajímavé utkání plné hezkých akcí od obou týmů, diváky hostí pak určitě potěšilo vysoké vítězství.