Publikováno 08.09.2012 19:47:21, MUŽI A
První porážka v novém ročníku a opět s Tuchlovicemi

ilustraceV 5, kole jsme přivítali doma celek Tuchlovic a přes veškerou snahu se nám opět nepodařilo nepříjemného soupeře přehrát, více k utkání přinášíme uvnitř...

Domácí vstoupili do utkání aktivně, i když bez kapitána Standy Drážného, a hned v úvodních minutách se dostal do gólové pozice Michal Hrdlička, jeho technická přízemní střela jen těsně minula tyč Zelenkovy branky. A jakoby tím odstartoval pomyslnou střeleckou soutěž, kdo zahodí větší šanci... Hosté se prezentovali nepříjemný celoplošným presingem a nutili domácí k chybám v rozehrávce a ke ztrátám míče. Velkou hrozbou pro naši obranu byl zjm. rychlý Jalaghonia, ale byl to nakonec Kedroň, kdo se dokázal dostat k odraženému míči v našem pokutovém území a pohotově překonat Pepu Bezkočku. A bylo to rázem 0:1. Hned v 11. minutě zkoušel přelobovat brankáře Ríša Feglar, bohužel také neúspěšně, zhruba po půl hodině hry pak domácí ukázkově vykombinovali obranu hostí, k míči se dostal zcela osamocený Luděk Zelenka, ale ani on nedokázal přesně zamířit a srovnat skóre. V době vrcholícího tlaku domácích naopak opět udeřili hosté, když se z dobrých 35 m opřel do míče Fitko a dokonale zaskočil Pepu Bezkočku, který již nedokázal na tvrdou a precizně umístěnou ránu do šibenice reagovat. Domácí ještě o něco zvýšili obrátky, ale nedařila se nám finální přihrávka a do branky se nevešel ani parádní volej Mikiho Wojnara, po dlouhém pasu Jirky Novotného. Přes veškerou snahu jsme tak šli do kabin za nelichotivého stavu 0:2. Po přestávce posílili trenéři ofenzivu, když obránce Ondru Štůralu vystřídal hrotový útočník Pepa Rezek, ale hosté se zatáhli na svoji polovinu, zahustili prostor před brankou a rychlým napadáním vytrvale narušovali naší kombinaci. Z obrovského tlaku domácích opět přišly gólové šance, branka hostí ale jakoby byla tentokrát zakletá. Na druhé straně soupeř neustále čekal na chybu v otevřené obraně, aby si pojistil náskok, a skutečně se dočkal, po chybě v rozehrávce uprostřed hřiště šli hosté do přečíslení a snadno se dostali až před naší branku, Pepa Bezkoča ale tentokrát dobře přečetl hru, včasným vyběhnutím tuto šanci soupeři zmařil a udržel nás tak ve hře. Z místy až drtivého tlaku nakonec vytěžil kontaktní branku Tomáš hrdlička, když se dokázal individuálně prosadit v 80. minutě, bohužel, nikdo ze spoluhráčů se již k němu nepřidal a i přes několika minutové nastavení, za ošetřování brankáře, domácí již nedokázali přidat druhou branku a dosáhnout alespoň na remízu. Poprvé v tomto soutěžním ročníku jsme tak odešli ze hřiště poraženi a nezbývá, než pogratulovat soupeři k velmi disciplinovanému a takticky vyzrálému výkonu, věděl co chce u nás hrát, dokázal to dodržet a dovést do vítězného konce. Na průběhu a výsledku utkání se podepsala také zcela mimořádná, a doufejme že ojedinělá, střelecká indispozice našich ofenzivních es, a v neposlední řadě i značně rozháraný a nepřesný výkon hlavního rozhodčího, který nejprve přehlédl dvě penaltové situace před brankou hostí a na druhé straně pak zcela nepochopitelně zastavil Mikiho Wojnara v samostatném úniku... I přes to všechno ale nebýt zahozených šancí, vypadal by výsledek utkání určitě jinak. Snad jsme si tentokrát vybrali smůlu na celou soutěž dopředu !!!