Publikováno 16.09.2012 20:02:01, MUŽI A
Zranění a další bodová ztráta v utkání se Sokolem Vraný !!!

ilustraceV utkání 6. kola A. třídy na půdě Sokola Vraný létaly jiskry, padaly branky a také žluté karty, více o průběhu nervózního utkání přinášíme uvnitř...

Do zápasu nenastoupily opory Luděk Zelenka a Michal Hrdlička, navíc hned v 1. minutě připravil agilní Hořejší o míč Martina Mullera a tváří v tvář Bezkočkovi se nemýlil - 0:1. Pak převzali iniciativu hosté a rychlou a přesnou kombinací začali hrozit před brankou domácích, ve 13. minutě se šikovně protáhl po pravé straně Miky Wojnar a jeho akci proměnil Standa Drážný na vyrovnávací branku. Domácí hráli velmi tvrdě, místy až za hranicí pravidel, což nakonec odnesl zraněním Ondra Štůrala a ve 20. minutě musel být vystřídán Pavlem Frýbortem. Hned vzápětí vymyslel Jirka Novotný nádhernou kolmici na Tomáše Hrdličku a vedli jsme 2:1. Jen o pár minut později se opřel do míče Miky Wojnar a zazvonilo břevno, po další chytré kombinaci po ose Wojnar - Feglar se ale jako poslední dostal k míči opět Tomáč Hrdlička a umístěnou střelou zvýšil naše vedení na 3:1. Naše radost ovšem netrvala dlouho, tvrdou ránu z 20 m ještě Pepa Bezkočka vyrazil, hned vzápětí se ale vrátil míč před naše pokutové území, dostal se opět k nebráněnému Hořejšímu a ten dobře trefil a snížil naše poločasové vedení na 3:2. Po přestávce nastoupili domácí do utkání s jednoznačným cílem zvrátit vývoj a otočit výsledek. Naneštěstí jsme nedokázali zachytit jejich nástup a když ve 47. minutě nedokázal Miky Wojnar proměnit svou příležitost na 4. branku, přišel trest. V 50. minutě ještě zachraňoval na brankové čáře Martin Muller, hned v další minutě se ale domácí dočkali a srovnali na 3:3. Tlak domácích se stupňoval, v těchto fázích hry měli více ze hry a byli před naší brankou nebezpeční, v 53. minutě nás zachránila tyč... Naše akce směrem dopředu postrádaly přesnost a většinou končily na pozorné obraně, výjimkou byla šance Tomáše Hrdličky ze 63. minuty, který ale netrefil v dobré pozici branku. Naopak domácí hned z následující akce vytěžili maximum, zaútočili do rozhozené obrany a hlavou pohodlně zvýšili na 4:3. Slibnou šanci alespoň na srovnáni měl ještě v 70. minutě Ríša Feglar, ani jeho rána se ale nevešla mezi tyče domácí branky. Závěr utkání již byla z naší strany křeč, kombinace se nedařila a dlouhé míče za obranu sbírali pozorní domácí stopeři. Po prvním poločase by na domácí asi vsadil málokdo, ve druhém se ale nakonec ukázalo, že ani 3 vstřelené branky nemusí stačit na bodový zisk.