Publikováno 22.09.2012 19:31:31, MUŽI A
A mužstvo doma deklasovalo Petrovice 7 brankami !!!

ilustracePo výsledkově nepodařených minulých kolech si naše A mužstvo spravilo chuť a v domácím prostředí převálcovalo Petrovice rozdílem třídy, více k utkání přinášíme uvnitř...

V 7. kole jsme přivítali doma aktuálně 14. celek tabulky, ale v prvním poločase to na hřišti příliš vidět nebylo. Soupeř aktivní hrou a napadáním po celém hřišti nedával domácím příliš prostoru pro kombinaci, nutil je k chybám a hra se tak odehrávala převážně v prostoru mezi vápny. Ve 14. minutě poslal nebezpečnou skákavou střelu na branku Michal Hrdlička, brankář Hejl byl ale pozorný. Když už se zdálo, že naše hra opět "umře na krásu", opřel se z 30. metrů do míče Martin Muller a parádní ranou otevřel v 17. minutě skóre utkání. Naše hra se uklidnila a začali jsme se více tlačit k brance hostí, ve 26. minutě Michal Hrdlička jen těsně minul technickou střelou tyč soupeřovy branky, hned minutu nato se ale brankově prosadil Pepa Rezek a posunul naše vedení na 2 branky. Hosté ale ani poté nerezignovali, stále se snažili hrát, tlačili se před naší branku a nakonec byli za svou snahu odměněni, když ve 36. minutě v našem pokutovém území zahrál nebezpečně vysokou nohou Miky Wojnar a rozhodčí nařídil pokutový kop, který Brunclík s přehledem proměnil a snižil na rozdíl jediné branky. Do přestávky se obraz hry nějak zásadně nezměnil a tak se šlo do kabin se stavem 2:1. Do druhého poločasu ale jakoby hostům došly síly a od 1. minuty se zatáhli na vlastní polovinu. Domácí zcela převzali iniciativu a když v 51. minutě přidal krásnou 3. branku Miky Wojnar, bylo zřejmé, že je rozhodnuto. Druhý poločas tak přinesl zajímafé fotbalové momenty ze strany domácích, kteří si s chutí zastříleli a brankami Tomáše a Michala Hrdličkových a Ríši Feglara, v pohodě navýšili skóre na 6 branek, o poslední zásah se pak v 89. minutě postaral opět Tomáš Hrdlička. Důležité domácí vítězství tak přineslo opět potřebnou herní pohodu do našeho týmu a snad dalo i fanouškům zapomenout na dva nepovedené duely z posledních kol.