Všenorský S.K.
VŠENORSKÝ S.K.
Oficiální stránky Všenorského fotbalového klubu
IVAR CS
TÝMY:

Novinky

Publikováno 20.10.2012 18:39:22, MUŽI A
Vydřené domácí body se Lhotou !!!

ilustraceV 11. kole jsme doma přivítali tým středu tabulky, SK Lhotu, a přes velikou herní převahu jsme se nakonec museli bát o výsledek, více k utkání a tradiční videozáznam přinášíme uvnitř...

Kromě postu pravého obránce, kde nastoupil od začátku Ondra Štůrala, se naše sestava nelišila od minulého kola v Černolicích, chyběl Luděk Zelenka a pouze na střídačce se posadil Miky Wojnar. Jinak ale domácí vstoupili do utkání sebevědomě a hned od první minuty dávali zřetelně hostům najevo, kdo je tady doma. Běžela teprve 5. minuta, když se po levé straně šikovně protáhl do pokutového území Michal hrdlička a jeho střílený centr si domácí obránce nešťastně srazil do vlastní branky. Rychlé vedení dodalo domácím na klidu a herní pohodě a zatímco vzadu tentokrát vládla jistota, směrem k brance hostí jsme se, snad až příliš snadno, dostávali do zajímavých brankových příležitostí. Bohužel ale zůstávalo pouze u těch příležitostí - a nebylo jich málo, ve 20. min, neprošla Rezkova branková přihrávka, hned z další akce se, po výborné přihrávce Standy Drážného, ale nakonec střelecky prosadil a zvýšil tak poločasové vedení domácích na dvě branky. V následujících minutách pak neproměnil své sólo Michal hrdlička, geniální Jirkův lob nedokázal zužitkovat Pepa Rezek a neujala se ani ostrá rána Tomáše Hrdličky z 39. min., kterou vyrazil Šimek na roh. Hned nato zahrozili poprvé v prvním poločase hosté, když se dostali po chybě v rozehrávce do přečíslení a technická přízemní střela jen o málo minula tyč Bezkočkovy branky. Ještě v posledních minutách před přestávkou se nejprve pustil Rezek do sóla, které opět ztroskotalo na výborném Šimkovi. Po přestávce se domácí opět zostra pustili do hostů a hned ve 49. min. poslal přesnou přihrávku před branku Michal Hrdlička, ani Jirka Novotný, ani Standa Drážný ji ale v branku proměnit nedokázali. Pak si ovšem domácí nečekaně vybrali jakýsi time-out, přenechali hostům iniciativu uprostřed hřiště a pustili je do tlaku, před brankou Bezkočky začalo být horko a vše vyústilo v pokutový kop, který rozhodčí nařídil v 56. minutě za faul Ondry Školuda na hraně pokutového území. Mizerně zahranou penaltu Mantlíka ale Pepa Bezkočka bez potíží chytil a udržel pro domácí důležitý dvoubrankový náskok. V tu dobu jsme již vedli na offsidové postavení min. 8:0 a náš náskok se postupem doby neustále zvyšoval (!!!). Bohužel, nikoliv ten brankový, bylo až k neuvěření, co všechno si domácí dovolili neproměnit a je velikým štěstím, že se nám to tentokrát nevymstilo ztrátou bodů... Sólové nájezdy postupně zahodili Pepa Rezek, Michal Hrdlička a Ríša Feglar a diváci zažívali doslova infarktové stavy. Spolehlivá obrana ale tentokrát soupeře do ničeho vážného nepustila a domácí tak nakonec v pohodě dovedli utkání k vítězství.

Sestava:
Bezkočka, Štůrala, Kučera, Muller, Drážný V., Feglar (7. Wojnar), Hrdlička M., Novotný, Hrdlička T., Drážný S. (58. Školud), Rezek (85. Krčil)

Real. tým:
Novotný Jiří - trenér, Frýbort Pavel - asistent, Drážný Stanislav - vedoucí

Branky:
Michal Hrdlička - 5. (vlastní)
Rezek Josef - 20.

Výsledky
17.11.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Kazín 3:3
Branky: Drážný S., Drážný V., Císař

10.11.18 MUŽI A
Všenorský SK - TJ Sokol Vonoklasy 5:1
Branky: Feglar S., Císař, Tenkrát, Rozum, Drážný V.

04.11.18 MUŽI A
Všenorský SK - FK Zbuzany 1:4
Branky: Císař

27.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - Sokol Červený Újezd 2:0
Branky: Císař, Školud

20.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - TJ Sokol Velké Přílepy 4:3
Branky: Tenkrát, 2x Drážný S., Drážný V.

13.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Třebotov 1:0
Branky: Feglar R.

06.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - KS Černošice 5:2
Branky: Tenkrát, Drážný S., Krčil M., Feglar R., Školud

29.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - Sokol Jeneč 2:0
Branky: Tenkrát, Císař

22.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - Kosoř "B" 8:0
Branky: 3x Císař J., 2x Feglar R., Krčil M., Tenkrát, Drážný S.

15.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Nučice 2:2
Branky: Krčil M., Císař

08.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Roztoky 2:4
Branky: Císař, Drážný S.

02.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - AFK Horoměřice 2:5
Branky: Císař, Tenkrát