Publikováno 17.11.2012 16:12:42, MUŽI A
Dnešní 15. kolo se Slovanem Velvary přineslo hned 8 branek a také 3 body !!!

ilustraceAktuálně 6. celek tabulky 1. A třídy přijel do IVAR arény s obrannou taktikou, i tak si odvezl 6ti brankový příděl a mohlo to klidně být i dvojnásob, více k utkání a videozáznam přinášíme uvnitř...

Hned po úvodním hvizdu se domácí nastěhovali na polovinu hostí a nastalo zdlouhavé a ne příliš divácky atraktivní obléhání přehuštěného pokutového území. V 5. minutě se snažil proháčkovat houštinou hostujících obránců Tomáš Hrdlička, žádné nebezpečí pro branku Vedrala z toho ale nevzniklo. O pár minut později se dostal do zajímavé střelecké pozice Ondra Kučera, jeho přízemní pokus ale skončil vedle branky. Jinak se na hřišti odehrávala v úvodní 20ti minutovce spíše fotbalová nuda, kterou ukončil až ve 24. minutě povedeným průnikem a ostrou ránou do břevna Standa Drážný. Stejný hráč se pak dostal k míči na hranici pokutového území ve 28. minutě a umístěnou střelou otevřel skóre utkání. Z domácích spadla nervozita a zesílili tlak na branku hostí, který vyústil ve 32. minutě brankou Tomáše Hrdličky na 2:0. Hosté byli směrem dopředu zcela neškodní, jediné dva náznaky šance vznikly po chybné rozehrávce domácích, nic z toho ale nedokázali využít. Na druhé straně se ještě do přestávky trefil ve 40. minutě Miky Wojnar a poločasový účet pak uzavřel ve 42. minutě brankou na 4:0 Michal Hrdlička. Ani po přestávce hosté svou obrannou taktiku nezměnili a když přidal v 50. minutě Michal Hrdlička již 5. branku, zdálo se, že odjedou s debaklem. To však bylo na dlouhou dobu ze strany domácích vše, další slibné brankové příležitosti (Pepa Rezek, Michal Hrdlička, Tomáš Hrdlička) zůstaly nevyužity a naopak se v 55. minutě postavil k trestnému kopu hostující kapitán Mucha a povedenou ranou překonal prokřehlého Pepu Bezkočku. Domácí i nadále tlačili hosty k brance, šance přicházely, hodně slibných akcí ale zastavil praporek asistenta na pomezí, naše zakončení pak končilo většinou těsně vedle branky Vedrala. 100% efektivnost naopak prokázali hosté, kteří se v 78. minutě osmělili k rychlému protiútoku do otevřené obrany domácích a Klempt pohotově snížil na 2:5. Závěr utkání patřil ale opět domácím, když se v 85. minutě ideálně opřel do míče Tomáš Hrdlička a upravil skóre na konečných 6:2. Poslední domácí utkání podzimu tak sice přineslo bohatou úrodu branek a potřebné 3 body, až na výjimky to ale žádná fotbalová krása dnes nebyla, soupeř hrát nechtěl a našim chybělo i trochu toho sportovního štěstí. I tak snad odcházeli věrní fanoušci v chladném odpoledni domů spokojeni s důležitým domácím vítězstvím.