Publikováno 07.09.2015 08:27:42, MUŽI A
Důležité tři body a posun v tabulce na PRVNÍ místo!!!

ilustraceVíkendové utkání divákům nabídlo fotbalové derby na hřišti "rivala" FK Lety, kde pro všechny mužstva není lehké získat a odvézt si nějaké body...

Mužstvu Všenor se to ovšem po velmi zdařilém a odpovědném výkonu podařilo a zaslouženě si odvezlo všechny tři body a minimálně do příštího soutěžního kola se posunulo na čelo tabulky!
Vítězství se však nerodilo snadno a již v 10.minutě byl velmi diskutabilně vyloučen náš hráč Jakub Kučera pro "nesportovní" chování vůči rozhodčímu. I přes tento handicap, kdy musel náš tým hrát téměř celý zápas o deseti lidech, bylo mužstvo Všenor lepším týmem a domácí jasně přehrával a nepouštěl je do žádných šancí. Diváci si museli na gól počkat až do 60.minuty, kdy se po centru z levé strany hlavou prosadil Ondra Kučera. Po vstřelení branky mělo utkání jednoznačný průběh a šancí ze strany Všenor přibývalo. Po dalších 15 minutách přidal další branku opět Kučera a potvrdil stoupající střeleckou formu, jelikož se trefil i minulý zápas. Konečnou podobu výsledku zasadil střídající Honza Císař, který se prosadil ihned po svém příchodu na hřiště a uzavřel tak skóre na konečných 3:0 z pohledu Všenor!

Sestava Všenorského SK:

Smrčka - Feglar, Vorel, Muller, Drážný V. - Burian, Kučera O, Štumpf, Drážný S. (C) - Kučera J., Michálek

Náhradnící: Rottenberg T., Školud O., Krčil M., Císař J., Bárta M.

Střídání:
80′ Burian R. -> Krčil Michal
85′ Michálek J. -> Císař Jan
87′ Drážný S. -> Školud O.