Publikováno 07.09.2015 15:04:20, MLADŠÍ ŽÁCI
První soutěžní utkání mladších žáků!!

ilustraceV sobotu 5.9.2015 se v dopoledních hodinách konalo první mistrovské utkání mladších žáků, kteří po velmi bojovném a nestačili na tým Dobrovíze spojený s Jenčí a prohráli 2:3. Vyjádření trenéra si můžete přečíst uvnitř...

Naše první utkání v nové kategorii nedopadlo vůbec špatně. Na to, že jsme hráli poprvé na tak velkém hřišti, je to důstojný výsledek. Naše jedna z opor se nedostavila(ozdravný pobyt) a Martina Mašáta vyřadilo zranění. Do zápasu jsme i s hráči mladší přípravky v základní sestavě. Velké hřiště, s kterým naši hráči ještě nemají takové zkušenosti, dělalo všem problémy, ale i přesto jsme se ujali vedení po brance Michala Sochy. Soupeř dlouho nevěděl co s naší výbornou obranou v čele s Matějem Janoušem. Přesto se do konce poločasu skóre otočilo v náš neprospěch. Druhá branka padla pouze 1 min před koncem poločasu. V naší brance se několika zákroky zaskvěl Honza Šruc.
Do druhé půle oba soupeři vyměnili brankáře. Soupeř nám odskočil na rozdíl dvou branek, ale pořád zbývalo dost času, aby se s výsledkem dalo něco udělat. Bohužel, ač šance byly, jsme dokázali jen snížit zásluhou Matěje Janouše. Avšak dovézt zápas do remízového stavu se nám už nepodařilo.
Všem chci opravdu poděkovat za příkladný přístup a bojovnost v tomto utkání.