Publikováno 14.09.2015 14:44:07, MUŽI A
Domácí utkání proti Sokolu Nespeky přineslo první remízu a konečnou prohru na penalty!

ilustraceDomácí utkání přineslo první remízový zápas, který naše mužstvo prohrálo na penalty a ztratilo tak dva důležité body v boji o čelo tabulky...

Mužstvo Sokol Nespeky, který v soutěži jako jediný drží neporazitelnost (uhráli 4 remízy z pěti dosavadních zápasů), přijelo na hřiště Všenor s jasným cílem, a to získat další vytoužený bod. Tomuto cíli odpovídala i taktika hostí, kteří se uchylovali k nakopávaným balonům, velmi ostré hře bez jakékoliv možnosti konstruktivní mezihry. Bohužel tato hra na naše domácí borce platila a dlouho se nemohli dostat do nějaké vyložené šance. Diváci si rozhodně neužívali žádný pohledný fotbal, který se nedařilo produkovat ani domácím. Až těsně přes poločasem se Všenorům podařila sehrát krásná akce, kdy po lajně utekl obránce Venca Drážný a poslal do vápna krásný centr přímo na hlavu Radka Buriana, který orazítkoval jen břevno hostující branky, avšak druhý Drážný (Standa) hbitě míč dorazil do odkryté branky soupeře....1:0 pro domácí a za tohoto stavu se šlo do šaten.
Druhý poločas se nesl v podobném duchu, ale po deseti minutách hry soupeř z ojedinělé akce udeřil a srovnal na 1:1. Po této brance přibývalo tvrdých soubojů a zákroků a vyústilo ve vyloučení hostujícího hráče, které poskytlo domácím téměř půlhodinovou přesilovku. Přes územní převahu a rodící se vyložené šance, kdy domácí nastřelili TŘIKRÁT brankovou konstrukci hostujícího brankáře či zmaření gólu obráncem zasahujícím až na brankové čáře, se žádný další gól přidat nepodařilo a utkání dospělo do smírného konce po základní hrací době 1:1.
Podle nových pravidel, po remízovém stavu utkání, následují pokutové kopy (na každé straně pět exekutorů). Ani při této příležitosti se na naši stranu nepřiklonilo štěstí a utkání tak skončilo prohrou 1:2 (4:5np) z pohledu domácích.

Sestava Všenorského SK:

Smrčka - Feglar, Vorel, Muller, Drážný V. - Drážný S. (C), Kučera O, Štumpf, Krčil - Burian, Bárta

Náhradnící: Rottenberg T., Školud O., Císař J., Štochl M.

Střídání:
60′ Krčil M. -> Školud O.
70′ Bárta M. -> Císař Jan

Naše mužstvo se muselo vypořádat se změnami na soupisce, jelikož nám chyběl distancovaný Jakub Kučera a absentující Jakub Michálek, kteří nám snad budou pro příští utkání k dispozici.
Další utkání se koná ve vzdáleném Zavidově, tak doufejme, že tentokráte přidáme více přesnosti v zakončení a následně do tabulky všechny tři body, které nám pomohou udržet v popředí tabulky!