Publikováno 29.09.2015 11:44:41, MUŽI A
Domácí utkání proti SK Hvozdnice!

ilustraceDalší utkání na domácí půdě přineslo atraktivní souboj silných týmů z čela tabulky 1.A třídy...

Utkání, ve které mělo velmi dobrou fotbalovou kvalitu, se střetli dvě mužstva z předních míst tabulka - konkrétně domácích Všenor a hostujícího mužstva SK Hvozdnice. Ač se hrál pro diváky docela líbivý svěží fotbal, tak radost domácích příznivců z poločasového vedení 1:0, které zařídil brankou Jakub Kučera, kazilo zranění obránce Venci Drážného, kterého musela dokonce odvézt sanitka na podrobnější vyšetření.
Vstup do druhého poločasu měli lepší hosté, kdy se hned po minutě hrací doby nádherně trefil z přímého kopu hostující Zavadil. Poté mělo utkání vyrovnaný průběh a diváci se dočkali několika šancí, kdy jednu po rohovém kopu využil hlavou skórující Ondřej Kučera a vrátil domácím vedení. Hosté se poté snažili opět o vyrovnání ale opět ze vstřelené branky se radovali hráči domácích Všenor, kdy se krásnou střelou zpoza vápna trefil Radek Burian a upravil skóre na konečných 3:1 a zaslouženou výhru domácích.

Sestava Všenorského SK:

Rottenberg - Školud, Vorel, Muller, Drážný V. - Feglar, Kučera O, Štumpf (C), Burian - Michálek, Kučera J.

Náhradníci: Smrčka J., Krčil M., Císař J., Macháček R., Štochl M.

Střídání:
30′ Drážný V. <-> Krčil Michal
46′ Školud O. <-> Císař Jan
84′ Burian R. <-> Štochl Marcel
87′ Kučera O. <-> Smrčka Jakub

Toto vítězství bylo pro Všenory velmi důležité, jelikož si upevnili jednu z předních pozic v tabulce a zároveň odskočili tomuto soupeři o tři body a udrželi kontakt s vedoucím mužstvem krajské 1.A třídy, týmem FK Zbuzany. S tímto mužstvem nás ještě tento podzim utkání čeká a pokud oběma mužstvům vydrží forma, tak se zřejmě bude jednat o šlágr podzimu!