Publikováno 21.10.2015 14:05:25, MUŽI A
Vezeme si výhru ze hřiště FC Jílové!

ilustraceUtkání s posledním týmem tabulky přineslo povinnou, ale velmi těsnou výhru z utkání, které se hrálo netradičně na umělé trávě...

Zápas, který z důvodu nezpůsobilé hrací plochy (hřiště noc před utkáním značně poškodila divoká prasata), byl přesunut na umělou trávu a přinesl lehký problém s obutím našich hráčů, jelikož domácí tým nebyl schopen výše zmíněný problém a změnu hrací plochy dopředu nahlásit. Ale zpět k utkání...
Zápas se hrál na na fotbalové poměry na velmi úzkém a krátkém hřišti, ale stále byla hrací plocha dle platných regulí způsobilá k odehrání řádného mistrovského utkání. Mužstvo Všenor bylo od první minuty aktivnějším týmem a po 15. minutách hry se za hosty trefil Jakub Kučera, pro kterého to byl již sedmý vstřelený gól v probíhající sezoně. Po vstřelené brance se Všenory nenechali ukolébat a stále se tlačili dopředu, což vyústilo v odpískání pokutového kopu po faulu na mladého Zdeňka Seidlera a nabídku v podobě penalty nepohrdl náš zastupující kapitán Béda Štumpf a upravil skóre na 2:0 ve prospěch hostujícího mužstva.
Bohužel i přes šance se žádnou další branku vstřelit v první půli už nepodařilo a tak se šlo do šaten za dvou gólového vedení.
Druhý poločas začal podobně jako první polovina utkání skončila, což přineslo několik 100% šancí, které se bohužel nepodařilo proměnit v další branku.
A tak se potvrdilo známé pravidlo...nedáš, dostaneš... Po standardní situaci se za domácí hlavou trefil v 80.minutě hráč Štědronský a utkání v té chvíli zdramatizoval. Poté domácí tým vycítil šanci na zisk nějakého toho bodu a začal se tlačit do útoku a hostující mužstvo zatlačil na jeho polovině.
Naštěstí se Všenorům výsledek 2:1 podařilo v závěru ubránit a získat do tabulky povinné tři body.

Sestava Všenorského SK:

Rottenberg - Školud, Vorel, Müller, Krčil - Feglar, Seidler, Štumpf (C), Burian - Michálek, Kučera J.

Náhradníci: Smrčka J., Císař J., Štochl M., Bárta M.

Střídání:
46′ Seidler Z. <-> Císař J.
70′ Školud O. <-> Smrčka J.
90′ Císař J. <-> Štochl M.

Po tomto utkání se naše mužstvo stále drží na špici tabulky se shodným počtem bodů jako tým Zbuzan, se kterým je plánovaný hned následující mistrovské utkání. Šlágr podzimu se odehraje na hřišti týmu FK Zbuzany v sobotu v dopoledním čase od 10:15!!