Publikováno 29.10.2015 10:30:21, MUŽI A
Těsná prohra našeho prvního mužstva...

ilustraceUtkání, ve kterém se svedl boj o čelo tabulky 1.A třídy se našim fotbalistům nepovedl a odvezli si těsnou prohru 0:1, díky které se soupeř v čele tabulky odtrhl na rozdíl 3 bodů...

Zápas, který představoval šlágr podzimu mezi dvěma nejlépe postavenými týmy v tabulce, začal velmi opatrně, jelikož žádné mužstvo se nechtělo dopustit žádné výrazné chyby, která by vedla k vedoucímu gólu soupeře. Postupem času však tempo hry začali určovat domácí fotbalisté Zbuzan a vytvořili si i řadu šancí, zejména po standarních situacích, kterým naše obrana mnohdy se štěstím zdárně odolala. Hráči Všenor vyráželi v první půli spíše do rychlých protiútoků a po jednom z nich, kdy krásný pas od Martina Müllera našel nabíhajícího Ríšu Feglara, který po něm běžel ze strany sám na domácího brankáře a tuto pohlednou akci chtěl ještě vylepšit nahrávkou do lepší pozice nabíhajícímu útočníkovi. Bohužel se tuto akce ke zdárnému výsledku dovézt nepodařilo a na výsledkové tabuli svítilo stále skóre 0:0. A to i po další šanci Všenor, kdy po krásné rychlé kombinaci se v dobré střelecké pozici ocitl Z.Seidler,ale bohužel domácí brankář byl pozorný a střelu vyrazil na roh.
Na straně domácích také přibývaly šance jak po standardních situacích, tak i po rychlé křídelní hře, ale ani jim se nepodařilo žádnou z nich proměnit a tak se za nelibosti diváků šlo do šaten za nerozhodného stavu 0:0...
Druhý poločas začal podobně jako polovina první, když v 51.minutě z nenápadné standardní situace vstřelil vedoucí gól utkání exligový Marek Kincl.
Po brance domácích nebylo na co čekat a proto se herně začalo lehce osmělovat i naše mužstvo, ale žádný efekt to bohužel moc nepřinášelo.
Iniciativu a herní otěže hráči Všenor přebrali, až v posledních 15 minutách zápasu, kdy vrhl všechny síly do útoku. Po sérii několika standardních situací se našim klukům podařilo po rohu vsítit i regulérní branku zásluhou Jakuba Michálka, avšak gól nebyl rozhodčími uznán po údajné překročení míče autové čáry...(kdo viděl zápas na vlastní oči, ten si o nestranném rozhodování sudích udělal obrázek sám...). Dále už žádná branka nepadla a tak utkání skončilo 1:0 ve prospěch domácích.

Sestava Všenorského SK:

Rottenberg - Školud, Vorel, Müller, Krčil - Seidler, Štumpf (C), Burian, Feglar - Michálek, Kučera J.

Náhradníci: Smrčka J., Císař J., Štochl M., Skučko D., Drážný S.

Střídání:
57′ Seidler Z. <-> Smrčka J.
66′ Školud O. <-> Císař J.

I když se některé výroky sudích ve prospěch domácích fotbalistů Zbuzan zdáli při nejmenším velmi sporné, tak je nutno říci, že domácí si vítězství zasloužili, jelikož působili fotbalovějších dojmem a měli v zápase více šancí. A tak se mezi oběma mužstvy utvořil 3 bodový rozdíl, který se naši fotbalisté pokusí stáhnout hned v dalším soutěžním kole, ve kterém na domácím hřišti změří síly s mužstvem Hostomic!