Publikováno 02.11.2015 14:11:40, MUŽI A
Nečekaná ztráta bodů z domácího utkání...

ilustraceDomácí utkání se našim fotbalistům vůbec nepovedlo a přenechalo všechny body za prohru 1:2 hostům z Hostomic...

Naši kluci začali zápas velmi aktivně a již ve druhé minutě se mohli radovat ze vstřelené branky, ale kapitán tváří v tvář hostujícímu brankáři v šanci selhal. Po úvodním náporu se hra začala vyrovnávat a i když domácí Všenory měli více ze hry, tak to byl soupeř, který po chybě domácí obrany vstřelil branku a ujal se nečekaného vedení...1:0! Domácím se v první půli i přes náznaky šancí vyrovnat nepodařilo a tak se šlo do šaten za nepříznivého stavu a mankem jednoho gólu na soupeře.
Druhý poločas začal stejně jako ten první a krátce po jeho začátku se ze standardní situace hlavou prosadil Honza Vorel...1:1! Bohužel vstřelená branka převahu a další šance domácích nepřinesla a tak to byli znovu hosté, kteří po další chybě obrany udeřili a po rychlém brejku vrátili vedené na svou stranu...1:2!
Ve zbytku zápasu i přes lehký závěrečný nápor domácích se nic zvláštního neudálo a hosté si po velmi bojovném a efektivním výkonu odvezli výhru a všechny body.

Sestava Všenorského SK:

Rottenberg - Školud, Vorel, Müller, Krčil - Drážný S. (C), Štumpf, Burian, Feglar - Michálek, Kučera J.

Náhradníci: Seidler Z., Císař J., Štochl M., Skučko D., Bárta M., Moravec T.

Střídání:
60′ Školud O. <-> Moravec T.
76′ Drážný S. <-> Seidler Z.
87′ Burian R. <-> Císař J.

Po velmi špatném výkonu a druhé prohře za sebou se naši fotbalisté pokusí napravit fotbalový dojem a bodový zisk v příštím kole, kdy se odehraje prestižní derby na hřišti nedalekých ve formě hrajících Černolic!
Proto žádáme a zveme všechny příznivce a fotbalové nadšence, ať si v sobotu 7.11.2015 ve 14:00 hod. najdou cestu a přijdou podpořit naše kluky a pomoci jim k zisku 3 bodů a udržení se v kontaktu s čelem tabulky!