Publikováno 12.11.2015 12:32:12, MUŽI A
Další prohra navýšila naši ztrátu na čelo tabulky!

ilustracePrestižní derby na hřišti týmu SK Černolice přineslo velmi velmi bojovný, rychlý a pro oko diváka pohledný fotbal, který ovšem díky výsledku přinesl více radosti domácím hráčům a příznivcům...

Utkání dvou již tradičních mužstvem 1.A třídy a velkých rivalů začalo velmi opatrně, kdy se žádná strana chtěla vyvarovat větší chyby v obranné činnosti, jelikož poslední zápasy těchto týmů ukázaly výsledkovou vyrovnanost z posledních střetnutí. I když se hrál svižný a rychlý fotbal, tak se diváci dočkali jen pramálo šancí a v prvním poločase si zařvat GÓÓÓL žádná strana nemohla. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu 0:0.
Ani v druhé půli se ze stran obou týmů o žádné bezhlavé útočení nejednalo, ale narozdíl od první části utkání začaly padat branky...První branku utkání vstřelil všenorský Jakub Kučera. Ten mohl děkovat mladému Richardu Feglarovi, který využil své rychlosti, na pravé straně se uvolnil a poslal krásný centr na volného útočníka J.Kučeru.
Utkání v té chvíli dostalo větší spád, ale naneštěstí pro naše kluky ze Všenor přineslo větší aktivitu domácích, kteří zvládli utkání otočit ve svůj prospěch na konečných 2:1...Autor obou domácích branek byl střídající Kocián, který se prosadil nejprve po standardní situaci a pak stál na konci rychlé kombinační akce.

Sestava Všenorského SK:

Rottenberg - Školud, Vorel, Müller, Krčil - Drážný S. (C), Štumpf, Burian, Moravec, Feglar R. ml. - Kučera J.

Náhradníci: Štochl M., Bárta M., Feglar R. st., Macháček R.

Střídání:
72′ Drážný S. <-> Bárta M.

Naši fotbalisté po další prohře, která činí již třetí v ředě, klesli tabulkou až na třetí místo o bod za tým SK Hvozdnice. Nicméně výkon našich fotbalistů tak špatný nebyl a pokud stejné nasazení a bojovnost předvedou v posledním zápase podzimní části, tak může tuto nelichotivou sérii ukončit a jít do zimní přestávky s dobrých pocitem...