Publikováno 19.11.2015 15:05:27, MUŽI A
Domácí prestižní zápas s Příbramí konečně přinesl opět výhru!!!

ilustracePoslední zápas podzimní části sehrálo naše mužstvo na domácím hřišti s týmem Spartak Příbram a přinesl opět zisk tří bodů....

Utkání, ve kterém se utkaly dva týmy z horní poloviny tabulky nabídlo celkem pohledný vyrovnaný fotbal, který v prvním poločase přinesl jen jedinou branku, o kterou se za domácí tým zasloužil kapitán Standa Drážný, který pohotově dorazil vyražený míč po krásné střele Jakuba Michálka. Gól padl již v 11.minutě utkání a od té doby dostávalo utkání čim dál tím vyšší tempo. Další branku se za první půli přidat žádnému týmu nepodařilo.
Druhá půle začala přesně opačně než ta úvodní, jelikož hned po pár minutách hry se za hostující Spartak nádherně zpoza vápna trefil Matějka...1:1! Utkání bylo od té chvíle nahoru dolu a vedení na stranu Všenor vrátil po skvělém náběhu Martin Müller! Klid a pohodovou hru to ovšem domácím nepřineslo a za další čtvrt hodinu opět srovnal Jandera...2:2!
Ale hráči Všenor se chtěli s domácími fanoušky rozloučit výhrou a tak se tlačili za vítězstvím, které po vybojovaném míči a krásném centrovaném míči Ondry Školuda vystřelil náš nejlepší střelec - útočník Jakub Kučera....konečných 3:2!!!

Sestava Všenorského SK:

Rottenberg - Školud, Vorel, Müller, Krčil - Drážný S. (C), Štumpf, Moravec, Feglar R. ml. - Michálek J., Kučera J.

Náhradníci: Štochl M., Bárta M., Císař J., Smrčka J., Burian R.

Střídání:
46′ Drážný S. <-> Burian R.
90′ Kučera J. <-> Bárta M.

Výhra přinesla Všenorům upevnění 3.pozice v tabulka, kde tým na 2.místě je lepší pouze o skóre. Tato pozice bude určitě pro naše hráče do jarní části velmi motivující, aby si pořádně mákli během zimní přípravy a na jaře předváděli ještě lepší výkony a zabojovali o čelo tabulky...

Vzkaz domácím fanouškům a všem příznivcům:
Mockrát děkujeme za Vaši podporu, kterou prokazujete po celou sezonu, jak při domácích utkáních, tak i venkovních zápasech, na které jezdíte v hojném počtu!