Publikováno 15.03.2016 12:56:29, MUŽI A
První jarní utkání přineslo těsnou domácí výhru....

ilustracePrvní jarní utkání hrané na domácí půdě přineslo velmi nervózní utkání, které mělo pro náš tým šťastný konec...

Sobotní odpoledne přineslo na první polovinu března velmi slušné počasí a i kvalita hrací plochy se nacházela na velmi slušné úrovni. Tudíž byly splněny hlavní vedlejší fotbalové předpoklady pro sehrání velmi kvalitního utkání. Pojďme si, ale ve zkratce popsat uplynulý sobotní zápas...
Oba týmy v prvních jarním kole začaly velmi opatrně se zabezpečenou obranou s tím se hosté hráli výhradně na rychlé protiútoky. Domácí fotbalisté se snažili prosadit zejména kombinačním fotbalem, ale výrazněji hrozili po standardních situacích, ale žádnou se jim nepodařilo proměnit v úvodní branku zápasu.
A tak udeřili hosté, kteří po rychlém přenesení hry a centrovaném balonu do vápna zásluhou záložníka Lehovce vstřelili v 31.minutě první branku utkání...0:1 z pohledu domácích.
Poté se již do konce prvního poločasu nic důležitého nestalo.
Do druhé půle se na trávník vrátil úplně jiný domácí tým, který držel na svých kopačkách balon po většinu času a tlačil se do zakončení. Žádná šance nebo její náznak vyrovnání nepřineslo. Až v 70. minutě po rychlé akci po levé straně hřiště se ve vápně v souboji jeden na jednoho prosadil nováček týmu Lukáš Jiráň a vybojoval penaltový kop ve prospěch domácích. K pokutovému kopu se postavil náš tradiční exekutor Béda Štumpf a s přehledem ji proměnil...1:1.
Po vyrovnávacím gólu domácí ještě zvýšili tlak za cílem vstřelit rozhodující branku, což se po mnoha neefektivních pokusech podařilo v 85.minutě po rohovém kopu mladému Ríšovi Feglarovi, který tak převážil misku vah na stranu domácího mužstva a zařídil "povinné" domácí tři body..Konečný výsledek 2:1!

Sestava Všenorského SK:

Smrčka - Platil, Vorel, Müller, Krčil - Drážný S. (C), Štumpf, Moravec, Jiráň - Michálek J., Kučera J.

Náhradníci: Štochl M., Bárta M., Feglar R., Školud O., Drážný V.

Střídání:
37′ Krčil M. <-> Feglar R.
71′ Drážný S. <-> Školud O.
79′ Moravec T. <-> Bárta M.

Výhra přinesla Všenorům, po zaváhání týmu Hvozdnic, posun na 2. místo v tabulce za suverénní Zbuzany.
Svou pozici budou naši fotbalisté hájit v nedělním utkání na hřišti SK Votice, které začíná v 15:00 hod.
Poděkování se zaslouží i všem fanouškům, kteří se na utkání dostavili v hojném počtu a hlasitě náš tým podporovali. Doufejme, že Vás chuť nepřešla a uvidíme se hned v následujícím nedělním utkání na hřišti soupeře, kde bude Vaše podpora potřeba o to více!