Publikováno 24.03.2016 15:29:15, MUŽI A
A-tým si z venkovního utkání přivezl 2 body za výhru po pokutových kopech!

ilustraceMistrovské utkání, které se odehrálo na umělé trávě ve Voticích, přinesl velmi vyrovnané klání, které muselo být rozhodnuto na pokutové kopy....

Nedělní utkání, které se netradičně hrálo na umělé trávě, přineslo nečekaný boj s mužstvem ze spodní části tabulky. Nutno říci, že tým Votic byl v určitých pasážích utkání lepším týmem, což po standardní situaci zužitkovali ve vedoucí branku utkání...1:0 pro domácí. Náš tým v prvním poločase nevyužil několik gólových situací a tak se do šaten odcházelo za stavu 0:1 z pohledu Všenor.
Druhý poločas se nesl ve znamení dobývání domácí obrany s cílem vyrovnat utkání, což se v 72.minutě podařilo, když vyrovnávací, a svou premiérovou branku v týmu Všenor, vstřelil Lukáš Jiráň....1:1!
Do konce zápasu zbývalo téměř 20 minut, ale i přes veškerou snahu obou týmů, se nikomu kýženou vedoucí branku vsítit nepodařilo. Za zmínku stojí všenorský obránce Ondřej Školud, který těsně před koncem utkání, svým obětavým zákrokem překazil možnost soupeře jít do samostatného úniku na našeho brankáře.
Utkání musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých naše mužstvo proměnilo všechny své pokusy a díky jedné chycené penaltě Jakubem Smrčkou zajistilo zisk bonusového bodu do tabulky...2:1 np pro Všenorský SK!

Sestava Všenorského SK:

Smrčka - Platil, Vorel, Müller, Feglar- Drážný S. (C), Štumpf, Moravec, Jiráň - Michálek J., Kučera J.

Náhradníci: Štochl M., Bárta M., Krčil M., Školud O., Drážný V.

Střídání:

46′ Drážný S. <-> Krčil M.
72′ Platil T. <-> Školud O.

Výhra vynesla Všenory opět na druhé místo, kde předskočili mužstvo Hvozdnic.
Další utkání, kdy budeme hájit pozici druhého nejlepšího mužstva se sehraje na domácím hřišti proti týmu Slavia Jesenice v sobotu 26.3.2016 od znovu od 15:00 hod.