Publikováno 04.04.2016 14:58:47, MUŽI A
A-tým opět vyhrál a dál stíhá tým Zbuzan!

ilustraceVenkovní utkání hrané proti nepříjemnému soupeři - Mníšku pod Brdy, přineslo obrovský boj, kdy naše mužstvo hrálo téměř hodinu o deseti lidech...

Utkání se soupeřem, který nás na podzim obral na domácím hřišti o všechny body (prohra 2:3), přinesl opatrný začátek, kdy přicházely šance zejména ze strany našich fotbalistů, a to po standardních situacích, ale žádná brankou bohužel neskončila. Výsledek utkání se měnil až v 19. minutě, kdy po krásné kombinaci po ose Školud - Feglar - Jiráň, zakončoval poslední jmenovaný a vstřelil úvodní branku utkání...1:0 pro Všenory.
Za 7 minut se opět měnilo skóre, když po závaru v prostředí našeho malého vápna si vstřelil nešťastný vlastní gól obránce Muller...1:1. Krátce na to přišel další zlomový okamžik utkání, kdy náš hráč Školud oplácel a nakopl hráče soupeře a šel předčasně pod sprchu. Od toho okamžiku přebralo domácí mužstvo iniciativu utkání a tlačilo se do útoku za vítězstvím, ale naše mužstvo výbornou obranou drželo nerozhodný stav utkání.
Druhá půle se nesla v podobném duchu, ale Všenory hrály přeci jen trochu odvážněji a z jednoho rychlého protiútoku se jim podařilo vybojovat pokutový kop, který s přehledem proměnil záložník Béda Štumpf...2:1 pro Všenorský SK.
I přes veškerou snahu mníšeckých fotbalistů se jim, hlavně díky výborné obraně celého týmu včetně skvěle chytajícího brankáře, vyrovnat nepodařilo a utkání skončilo výhrou oslabeného mužstva Všenor!

Sestava Všenorského SK:

Smrčka - Školud, Vorel, Müller, Krčil - Drážný S. (C), Štumpf, Platil, Feglar - Jiráň, Kučera J.

Náhradníci: Štochl M., Michálek J., Kučera O.

Střídání:

71′ Drážný S. <-> Kučera O.

Poznámka:
ČK: Školud O. ve 28.minutě utkání

Výhra dostala Všenorský SK do tříbodového trháku na druhém místě, jelikož mužstvo Hvozdnice prohrálo své domácí utkání proti suverénním Zbuzanům.
Příští utkání se odehraje na domácím hřišti s tradičním soupeřem FK Lety v sobotu 9.4. od 16:30 hod.