Publikováno 11.05.2016 15:10:22, MUŽI A
Vítězná série A-týmu pokračuje...!

ilustraceZápas se čtvrtým týmem tabulky MONGEO Podlesí přinesl prodloužení vítězné série a udržení pohodlného náskoku na druhém místě tabulky...

Utkání hrané za krásného počasí přineslo rychlý a hlavně efektivní nástup našich domácích hráčů, kteří vstřelili zásluhou Lukáše Jiráně hned ve 3.minutě vedoucí branku utkání...1:0 pro Všenory! Po obdržené brance se hostující hráči rychle probrali a utkání se vyrovnalo, kdy na žádné straně nebylo k vidění moc šancí a utkání se odehrávalo převážně ve středu hřiště. Nečekaně udeřili hráči hostí těsně před odchodem hráčů do šatech na poločasovou pauzu, kdy se z rychlého brejku prosadil hostující Marek Sedláček...1:1.
Nástup do druhé poločasu nebyl z pohledu domácích tak efektivní a na vedoucí gól museli diváci čekat až do 54.minuty, kdy se po závaru před hostující brankou a několika odrazům, dostal k míči náš kapitán Standa Drážný a propálil vše, co mu stálo v cestě...2:1 pro Všenory! Soupeř se snažil utkání vyrovnat naši hráči jej do žádných vyložených šancí nepouštěli a tak v 71.minutě zápasové vedení pojistil Jakub Kučera a upravil skóre na konečných 3:1 pro domácí Všenoráky!

Sestava Všenorského SK:

Smrčka - Feglar, Vorel, Müller, Krčil - Drážný S. (C), Štumpf, Kučera O., Platil - Jiráň, Kučera J.

Náhradníci: Bárta M., Michálek J., Školud O., Štochl M.

Střídání Všenorského SK:
24′ Krčil M . <-> Školud O.
62′ Drážný S. <-> Michálek J.
79′ Jiráň L. <-> Bárta M.

Domácí výhra udržela pětibodový náskok na třetí tým SK Hvozdnice a další kvalitní výkon proti soupeři z vršku tabulky středočeské 1.A třídy.
Další utkání naše mužstvo sehraje v neděli 15.5. od 17:00 proti týmu ze spodní části tabulky AFK Kácov, které hraje domácí utkání na umělé trávě ve Vlašimi!