Publikováno 20.06.2016 14:54:34, MUŽI A
První tým zakončil sezónu vítězstvím a celkově krásným druhým místem v tabulce!!!

ilustraceZápas s nevyzpytatelným a mladým mužstvem Spartakem Příbram se odehrál netradičně již ve středu a přinesl ubojovanou výhru 3:1...

Utkání sehrané uprostřed týdne zastihlo naše mužstvo v ne zrovna dobrém rozpoložení, jelikož bylo několik hráčů zdravotně indisponováno a tudíž se musela herní soupiska lepit "z toho co zbylo". Každopádně tento problém pomohli vyřešit naši hráči z B-týmu...Radek Macháček, který odjezdil na krev celých 90 minut a Ríša Feglar starší, který vše jistil ze střídačky!
Domácí tým Spartaku Příbram začal ve vysokém tempu, který dělal zejména naši obraně z počátku velké problémy. Jejich mladý tým produkoval rychlý a kombinační fotbal, se kterým by mohli atakovat ty nejvyšší příčky tabulky...až na finální fázi a zakončení, které se domácím moc nedařilo a naše mužstvo si vybralo v prvním poločase obrovský kus štěstěny, která ještě byla korunovaná vstřelenou brankou v závěru prvního poločasu zásluhou obránce Martina Müllera, který se trefil nádhernou ranou ze 30 metrů. První půle tak skončila 1:0 ve prospěch všenorských fotbalistů.
Do druhé části utkání vstoupili naši fotbalisté zlepšeným výkonem, vyrovnanou hrou a zlepšenou útočnou fází, která vyvrcholila odpískáním pokutového kopu spáchaného na Lukáši Jiráňovi, který v sestavě nahradil zraněného Tomáše Platila. Penaltu s přehledem proměnil náš tradiční exekutor Béda Štumpf...2:1 pro Všenory!
Poslední čtvrhodina utkání přinesla ještě další dvě branky, kdy za domácí snižoval v 80.minutě R.Jandera, aby těsně před koncem upravil na konečných 3:1 s trestného kopu opět Béda Štumpf!

Sestava Všenorského SK:

Smrčka - Bárta, Vorel, Müller, Krčil - Školud, Štumpf (C), Kučera O., Macháček, Feglar - Platil

Náhradníci: Jiráň L., Feglar R. st., Štochl M.

Střídání Všenorského SK:
52′ Platil T. <-> Jiráň L.

Toto cenné venkovní vítězství upevnilo pozici našeho mužstva na druhém místě tabulky. Můžeme jen doufat, že i v příští sezóně, naše mužstvo dokáže podobný výsledek zopakovat a možná dosáhnout i na ten nejvyšší stupeň.

Velké díky patří i všem našim příznivcům, kteří si našli na náš zápas cestu i za nepříznivého počasí a cestovali za námi i na venkovní zápasy a dokázali nás podporovat i přes to, že se někdy herně či výsledkově nedařilo!