Publikováno 21.09.2016 08:42:05, MUŽI A
Sobotní utkání přineslo 2 body za výhru po pokutových kopech!

ilustraceDomácí mistrovské utkání přineslo spravedlivou remízu po základních hrací době a následně rozstřel v podobě pokutových kopů, ve kterých byl úspěšnější náš tým a získal tak bonusový bod za výhru 3:2 np...

Sobotní dopolední utkání mezi našim týmem a týmem soupeře MONGEO Podlesí přinesl velmi rychlý fotbal plný pohledných kombinací a možností vstřelit branku na obou stranách. Bylo možné vidět vysoké tempo zápasu a také mnoho brejkových situací. Z pohledu Všenor se ale bohužel žádná v první třetině utkání nepodařila zdárně a efektivně dokončit. Až v 31.minutě, po kombinaci okolo hostujícího vápna, se po střele Tomáše Platila a následném vyraženém míči, se podařilo vstřelit úvodní branku utkání Richardu Feglarovi, který se pohotově ve vápně zorientoval a míč usměrnil do branky...1:0 pro domácí! Tento stav zůstal neměnný do konce prvního poločasu.
Poločasová pauza nepřinesla žádné polevení na tempu hry obou mužstev, ale jako první se ve druhé půli mohli radovat hostující hráči, kterým se po standardní situaci podařila vstřelit vyrovnávací branka zásluhou Jana Riegela...1:1. Po obdržené brance se domácí hráči opět hrnuli více do útoku a odměnou jim byla vstřelená branka Honzou Svátkem, který doklepl míč po závaru před brankou soupeře...2:1 pro Všenorský SK. Po vedoucí brance se náš tým uchýlil zejména k bránění výsledku a vyčkával na možnost brejkové situace a pojištění vedení. Dovést utkání do vítězného konce se ovšem nepodařilo, kdy soupeř v 86.minutě po další standardní situaci vyrovnal. Vyrovnávací a konečnou branku utkání vstřelil Filip Soucha....2:2.
Remízové utkání tak i dopadlo a dospělo k pokutovým kopům, ve kterých se zaskvěl náš brankář Jakub Smrčka, který chytil první dva pokusy soupeře a výrazně pomohl k zisku bonusového bodu za výhru na penalty 4:2 a celkové výhře 3:2 np!

Sestava Všenorského SK:

Smrčka - Školud, Vorel, Müller, Krčil - Jiráň, Štumpf (C), Platil, Feglar - Svátek, Kučera J.

Náhradníci: Hruška Z., Rottenberg T., Běloch M., Bárta M., Drážný V.

Střídání Všenorského SK:

84′ Feglar R. <-> Drážný V.

Výhra po penaltách a zisk 2 bodů posunul náš tým na prozatimní 7.místo tabulky. Příštím soupeřem bude tým TJ Sokol Klecany, který se nachází na 5.místě a budeme tedy hrát o další posun a bodové přeskočení našeho sobotního soupeře...
Zápas se odehraje v sobotu 24.9.2016 tentokráte již od 16:30 hod!