Publikováno 15.03.2017 13:43:03, MUŽI A
První jarní kolo 1.A třídy dospělých přineslo výhru a posun v tabulce na první místo!!!!

ilustraceNaše první mužstvo dospělých v sobotu 11.3. sehrálo první jarní utkání a získalo důležité tři body. Výhra posunula v tabulce náš tým na průběžné první místo krajské soutěže 1.A třídy. Toto utkání přineslo ještě další speciální událost...

První půle zápasu přinesla velmi bojovný fotbal, který se lépe vydařil domácím a po dvou střelených brankách zásluhou Ondry Kučery a Lukáše Jiráně vedli 2:0.
Začátek druhého poločasu přinesl rychlé snížení na 1:2, kdy se v 50.minutě prosadil hostující Kolačný. Ihned poté hostující tým převzal otěže zápasu a na téměř 30 minut zatlačil domácí hráče před jejich branku, ale vyrovnávací gól se jim naštěstí vstřelit nepodařilo. Průběžný výsledek se změnil v 82.minutě, kdy se krásnou střelou ze standardní situace prosadil domácí útočník Honza Svátek...3:1. Další změna stavu proběhla v 90.minutě, kdy se prosadil mladý Tomáš Platil a stanovil tak konečné skóre na 4:1 pro Všenorský SK.
Závěr utkání přinesl ještě jeden speciální a historický okamžik a to když se v jednu chvíli na hřišti objevili hned tři hráči z rodu Feglarů! K Richardu Feglarovi mladšímu se nejprve přidal čerstvý debutant v dospělém fotbale 15ti-letý Alexandr (mladší bratr naší stálice A-týmu) a poté i jejich vitální otec a srdcař Richard Feglar starší, který obnoveným "áčkovským" startem oslavil své krásné kulaté narozeniny. Snad budeme moci toto rodinné spojení v jednom týmu vidět častěji a přinese to další důležité body o čelo tabulky.

Sestava Všenorského SK:

Rottenberg - Školud, Vorel, Müller, Feglar- Jiráň, Štumpf (C), Kučera O., Platil - Svátek, Michálek

Náhradníci: Běloch M. (B), Drážný V., Feglar Richard st., Feglar Alexandr

Střídání:
90′ Jiráň L. <-> Feglar Alexandr
90′ Svátek J. <-> Feglar Richard st.

Tento zápas s příchutí tří domácích bodů přinesl i další bonus a to posun Všenorského SK na první místo tabulky krajské 1.A třídy, kterou nyní naše mužstvo vede o jeden bod. V těsném závěsu se ztrátou maximálně 4 body se drží hned další čtyři týmy a to TJ Sokol Nespeky, TJ Sokol Klecany, TJ MONGEO Podlesí a S.K. Černolice.
Hájit vedoucí pozici budou naši kluci při venkovním utkání na hřišti TJ Sokol Jedomělice, které se odehraje v neděli 17.3.2017 od 15 hodin.